,

Gastronomia RAJ
Witamy na nowej stronie. Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertę.
Wyjątkowy smak
Nasze produkty są połączeniem tradycyjnego
smaku oraz tradycyjnych recpetur.
Obsługa imprez
Cieszymy się Państwa zaufaniem, dlatego jesteśmy
jedną z najczęściej wybieranych firm cateringowych.
Catering
Najwyższa jakość obsługi oraz
wyjątkowy smak potraw - gwarantowane!
Duży wybór
W naszej ofercie każdy znajdzie się coś wyjątkowego dla Siebie.
Skorzystaj z naszej oferty cateringowej.
Poznaj nas
Od ponad 25 lat jesteśmy z Państwem!
Nasza firma istnieje od 1992 roku. Jej podstawową działalnością jest catering oraz cukiernictwo. Usługi gastronomiczne świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla instytucji i zakładów. Polegają one na organizacji konsumpcji i obsłudze imprez typu: bankiety, pikniki, wesela, komunie, oraz inne imprezy rodzinne i zakładowe. Miejsce wykonania imprezy zależne jest od zleceniodawcy.

Jakość usług oraz cena dostosowana jest do potrzeb każdego klienta, ponieważ w naszej długoletniej działalności mieliśmy przyjemność obsługiwać zarówno małe spotkania rodzinne, jak również doniosłe bankiety dla senatorów, posłów, ambasadorów oraz Prezydenta Polski.

Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej szerokiej i bogatej oferty, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu mogą być Państwo pewni, że nasze usługi są na najwyższym poziomie.
Warto nas wybrać !
gastronomia raj catering nowy sącz
Gwarancja satysfakcji
Jako firma z dużym dośwadczeniem możemy zaoferować kompleksową obsługę każdej imprezy od rodzinnych spotkań po duże firmowe spotkania.
Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.
gastronomia raj catering nowy sącz
Jakość obsługi
Oprócz ciągłego udoskonalnania naszych produktów stawiamy duży nacisk na perfekcyjną obsługę naszych klientów. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.
gastronomia raj catering nowy sącz
Duży wybór
Przez lata naszej działalności wypracowaliśmy własny niepowtarzalny smak, przygotowaliśmy też wiele ciekawych propozycji w naszym menu caternigowym jak również wśród naszych słodkich wyrobów cukierniczych.

 

Firma Gastronomiczna RAJ


Gołkowice Dolne 95
tel. +48 18 446 32 53
fax. +48 18 446 37 16